Intel Grunex Challenge

Intel Grunex Challenge

12.1.2011 Je libo CoD 4, Fifu 11 či StarCraft II?

Je teprve začátek roku, ale již nyní se chystá několik zajímavých akcí pořádané Grunex.cz.

Poslat na e-mail | Tisknout |  Sekce: Archiv / Novinky

Co to vlastně Intel Grunex Challenge je?
Grunex získal pro rok 2011 několik nových a silných partnerů, díky kterým můžou představit vlastní nový dlouhodobý gamingový projekt, jehož vyvrcholením bude parádní finále o skvělé ceny! Toto je ve zkratce Intel Grunex Challenge (zkráceně IGCH), kterého se mohou zúčastnit všichni všichni hráči a týmy z ČR, SK (u týmů je podmínka, že více jak polovina týmu musí být z ČR, SK). Soutěžit se bude dohromady ve třech hrách, jedná se o oblíbenou akční hru Call of Duty 4, fotbalový simulátor FIFA 11 a strategickou hru StarCraft 2.Systém seriálu Intel Grunex Challenge
Ve všech třech hrách budou hráči a týmy v průběhu roku 2011 sbírat body z online i offline turnajů. Grandfinále proběhne v listopadu 2011 na atraktivním místě. Konkretní místo a podrobnější informace o offline finále budou odkryty v dubnu! Grandfinále se budou moci zúčastnit skutečně jen ti nejlepší. Jak bylo již zmíněno, hráči a týmy budou sbírat průběžně body, které budou stěžejním bodem celé "Výzvy". Body budete moci totiž získávat i z jiných, než jen Grunex turnajů. U takových turnajů budou muset organizátoři požádat o záštitu do Intel Grunex Challenge a splnit veškeré podmínky. Rozpis bodovaných online i offline turnajů a první oznámené ceny naleznete na stránkách Grunexu.

MSI Grunex Call of Duty 4 LAN

Letošním prvním offline turnajem ve hře Call of Duty bude MSI Grunex Call of Duty 4 LAN, která se uskuteční již 5.února. Turnaj o šestnácti slotech má opravdu co nabídnout. Kromě prestiže se ti nejlepší mohou těšit na lákavé ceny. Ve hře je totiž přesně deset tisíc korun a věcné ceny, pro příklad TV tunery MSi DigiVOX Slim HD.

Jako na každé offline akci pořádané Grunexem, čeká na hráče malé občerstvení a štáb GrunexTV, který bude monitorovat celý průběh akce. Na turnaj by se dle předpokladů měla sjet téměř kompletní tuzemská špička! Čekají se opravdu napínavé a pro fanouška zajímavé boje, které bude v den turnaje i streamovány a komentovány online! Na poslední velké offline akci, finále turnaje WGT ve hře Call of Duty 4, kralovali překvapivě hráči domácích nEophyte. Uvidíme tedy, zda-li dokáží navázat na svůj poslední velký úspěch a umístit se mezi nejlepšími.

Tento turnaj je zařazen do série Intel Grunex Challenge. Více informací naleznete v oficiálním článku na Grunexu.

Grunex

Související články

Články tohoto autora

DiskuseTitulek   Jméno Datum

Zobrazit vše   Zobrazit vybrané   Vložit příspěvekReklama
Přidat stránku jako domovskouPřidat do oblíbených
Reklama
| optimalizace PageRank.cz | Recenze-her.cz - češtiny, návody, videa | Czin.eu