Fantasy Warrior 2: Good

Fantasy Warrior 2: Good

28.9.2005 RPG na mobilu? Ano!

A opravdu dobře hratelné. Za to může hlavně úžasná grafika a efekty a dynamický systém boje. V prvním díle hráč v roli mladíka Renta pokoušel zachránit svou sestru ze spárů zlého démona, ovšem...

Poslat na e-mail | Tisknout |  Sekce: GamePlanet / Mobilní zařízení | Čteno: 5489

Hodnocení: 8 3/4

Geniálně hratelné akční RPG, s dynamickými souboji, detailní grafikou a kvalitním příběhem. Jedna z nejlepíšch mobilních her vůbec.

Klady
  • Detailní grafika, pohodlné ovládání, dynamické souboje, příběh
Zápory
  • Realtivně krátká herní doba
V prvním díle hráč v roli mladíka Renta pokoušel zachránit svou sestru ze spárů zlého démona, ovšem shodou jistých okolností ho naopak uvolnil. A teď to musí napravit tím, že ho zabije.

Hra začíná ve sklepě vévody ve vesnici Calidar, kde je vaším úkolem vybít krysy. Po splnění pár questů pro vévodu se příběh stáčí k hlavní dějové lince, které se už drží. Ta spočívá v nalezení 4 mágů a s jejich pomocí porazit démona Devina.

Grafika je velmi pěkně vykreslena, prostředí působí detailně a ocenil bych především poloprůhledné oblaky páry a prachu rozvalující se po okolí. Obyvatelé vesnice mají mezi sebou různé vztahy a protože ve hře jistým způsobem plyne čas, tak se tyto vztahy spolu se situací ve hře vyvíjí, což má velmi dobrý dopad na atmosféru hry.

Postupně narazíte na různé druhy nepřátel a nepřátelských bossů s různými vlastnostmi a schopnostmi. Boj s nimi probíhá tak, že po setkání se hra přepne do jakési "arény", kde se můžou nacházet až 4 nepřátelé, často i více druhů. Díky jejich rozmanitosti je třeba odpovídajícím způsobem měnit taktiku, což může být při kombinaci jednotek docela problém. Útočí se jednoduše tím, že do nepřítele "narazíte". Pokud on narazí do vás, bude vás to stát něco zdraví. Tento způsob mi nejdřív přišel dost pitomý, ale po chvíli jsem zjistil, že je vlastně díky joysticku velmi efektivní a zároveň velmi zajímavé. Za zabité nepřátele dostáváte zlato a zkušenosti.

Ve hře se klasickým způsobem leveluje (až do lvl. 17), ale schopnosti se navyšují samy, bez vašeho přičinění. Za peníze si můžete koupit léčivý elixír a za nehorázné peníze si můžete nechat vylepšit meč.

V boji postupně budete moci použít až 4 různé speciální předměty: Kladivo pro omráčení protivníků kolem, Luk pro boj na dálku, Štít pro snížení damage a léčivé flakónky. Pro použití předmětu se nejdříve musí nabít sloupeček many, který se obnovuje v závislosti na vašich statistikách.

Celá hra má opravdu spád, za což částečně může i skutečnost, že v ní nejsou prakticky vůbec žádné vedlejší questy. Prostě jen chodíte a užíváte si boj a grafiku. Nicméně je to výtečná zábava a na mobilní hru docela dlouho vydrží.

Tomáš Sedlák

Výrobce: Digital Illusions
Vydavatel: Sumea
Distributor v ČR:
Datum vydání: 0.0.0000
Multiplayer: NE
Počet hráčů:
Platforma: Mobil
Officiální stránky:

Související články

Články tohoto autora

Reklama
Přidat stránku jako domovskouPřidat do oblíbených
Reklama
| optimalizace PageRank.cz | Recenze-her.cz - češtiny, návody, videa | Czin.eu