White Gold: War in Paradise

White Gold: War in Paradise

8.8.2006 Čerstvé screenshoty

Ukrajinský tým Deep Shadow po svém Boiling Pointu chystá další FPS střiženou RPG. Ponese název White Gold: War in Paradise a dnes se na ni prostřednictvím nových obrázků podíváme blíže.

Poslat na e-mail | Tisknout |  Sekce: Downloady / Screenshoty | Čteno: 4654

White Gold se odehrává v roce 2010 na jednom malém karibském ostrůvku. Bouří se tu lidé, zároveň zde vládnou drogové kartely a likvidují místní obyvatelstvo. Do toho se snaží zasahovat armáda, i přesto vzniká krize. V tom vstupujete vy jako hráč, abyste sjednali pořádek, vypátrali pravou příčinu krize a hlavně zůstali naživu.

Vývojáři zde sází na obdobné taháky, jako byly v Boiling Pointu. Tedy se vám naskytne velká volnost v podobě celého ostrova, po kterém se budete moci přepravovat pomocí 25 nabízených vozidel. Ty zahrnou jak běžné automobily, tak tanky, helikoptéry či čluny. Zároveň vás čeká široký výběr zbraní a vypracovaná AI, která je zlomkem komplexnosti celé hry. Budou zde totiž ještě přátelské NPC postavy, hlavní i vedlejší questy, RPG prvky a reálná ekonomika světa. Krom toho se ve White Gold dynamicky mění počasí a celé to pohání zdařilý engine, zajišťující nejen grafický skvost, ale i fyzikální reálie. To především přinese vysoce zničitelné prostředí. S datem vydání to zatím vypadá na konec roku 2007, nebo spíše až na rok 2008. Do té doby se pravděpodobně nějaké věci změní, zatím se ale můžete podívat na předběžné obrázky ze hry.

Tomáš Tauber

Výrobce: Deep Shadows
Vydavatel: Play Ten
Distributor v ČR:
Datum vydání: 0.0.0000
Multiplayer: NE
Počet hráčů:
Platforma: PC
Officiální stránky: ZDE

Související články

Články tohoto autora

Reklama
Přidat stránku jako domovskouPřidat do oblíbených
Reklama
| optimalizace PageRank.cz | Recenze-her.cz - češtiny, návody, videa | Czin.eu